Zahradní domky

Kotvící sada k zahradním domkům LanitStorageJedná se o sadu prvků, pomocí kterých jednoduše a správně přimontujete zahradní domek k pevnému podkladu. Záruka 24 měsíců.

Obsah balení: 
- 4x rohový plech 
- 12x úchytný plíšek 
- 16x šroub a kovová hmoždinka do betonu

Zahradní domek lze k zemi přimontovat dvěmi způsoby:
1) Pomocí kotvící sady, kterou si dokoupíte - ta obsahuje 4 rohové plechy, pomocí kterých zajistíte pravoúhlost lišt základového rámu, pak obsahuje přichytávací plíšky, které se na jednom konci přišroubují do základového rámu a na druhém konci se pomocí přiložených hmoždinek do betonu pevně přišroubují do podkladu. Dále obsahuje odpovídající počet kovových hmoždinek do betonu.

2) Pouze pomocí běžných šroubů do běžných hmoždinek přímo skrz základový rám (šrouby ani hmoždinky nejsou v balení přiloženy). Nejedná se o tak promyšlené řešení jako je kotvící sada, ale pokud máte doma zbytečné šrouby a hmoždinky, tak jej lze úspěšně využít a zároveň ušetřit za kotvící sadu.

Základna k domku, kterou lze také přikoupit, neslouží jako kotvící prvek k zemi. Jde o především o konstrukci, která zpevní celý domek a umožní velice jednoduše přimontovat dodatečnou podlahu k domku.

Upozornění: Tato montážní sada je vhodná pouze pro kovové domky LanitStorage a "nepasuje" na domky od jiných výrobců.

 


Technická specifikace:

Záruční doba:

2 roky


Detail produktu
  • Naše cena: 400 Kč
  • Kat. číslo: 101946
  • Dostupnost: skladem
Parametry produktu
  • Záruční doba: 2 roky